آخرین بروزرسانی‌ها

ورود (2016)

Vorood

NA
NA
  • نام اصلی:
    Arrival
  • ژانرها:
    درام | علمی تخیلی | رمزآلود | دلهره آور
  • تاریخ انتشار:
    1 September 2016
  • شبکه:
    Lava Bear Films - FilmNation Entertainment - 21 Laps Entertainment
  • کشور:
    آمریکا | کانادا | هندوستان
  • مناسب رده سنی:
    در صورت تایید والدین
  • وضعیت:
    اتمام پخش
  • مدت زمان پخش:
    1 ساعت 56 دقیقه
  • خلاصه:
    استان فیلم پس از آمدن بیگانگان با یک سفینه یه زمین رخ می‌دهد ، هنگامی که یک زبان‌شناس متخصص توسط ارتش برای مشخص شدن هدف آنها به کار گرفته می‌شود

بازیگران و هنرپیشگان

Amy Adams as Louise Banks
Amy Adams
(Louise Banks)
Jeremy Renner as Ian Donnelly
Jeremy Renner
(Ian Donnelly)
Forest Whitaker as Colonel Weber
Forest Whitaker
(Colonel Weber)
Michael Stuhlbarg as Agent Halpern
Michael Stuhlbarg
(Agent Halpern)
Mark O'Brien as Captain Marks
Mark O'Brien
(Captain Marks)
Tzi Ma as General Shang
Tzi Ma
(General Shang)
Abigail Pniowsky as 8-Year-Old-Hannah
Abigail Pniowsky
(8-Year-Old-Hannah)
Julia Scarlett Dan as 12-Year-Old-Hannah
Julia Scarlett Dan
(12-Year-Old-Hannah)
Jadyn Malone as 6-Year-Old-Hannah
Jadyn Malone
(6-Year-Old-Hannah)
Frank Schorpion as Dr. Kettler
Frank Schorpion
(Dr. Kettler)
Lucas Chartier-Dessert as Private Lasky
Lucas Chartier-Dessert
(Private Lasky)
Christian Jadah as Private Combs
Christian Jadah
(Private Combs)
Lucy Van Oldenbarneveld as CNAC Anchor
Lucy Van Oldenbarneveld
(CNAC Anchor)
Andrew Shaver as Environmental Tech
Andrew Shaver
(Environmental Tech)
Pat Kiely as Environmental Tech
Pat Kiely
(Environmental Tech)
Sonia Vigneault as Dr. J. Bydwell
Sonia Vigneault
(Dr. J. Bydwell)
Mark Camacho as Richard Riley
Mark Camacho
(Richard Riley)
Sabrina Reeves as Press Secretary
Sabrina Reeves
(Press Secretary)
Julian Casey as Australian Scientist
Julian Casey
(Australian Scientist)
Tony Robinow as British Scientist
Tony Robinow
(British Scientist)
Larry Day as CIA Officer Dan Ryder
Larry Day
(CIA Officer Dan Ryder)
Matthew Willson as Preacher
Matthew Willson
(Preacher)
Ruth Chiang as Chinese Scientist
Ruth Chiang
(Chinese Scientist)
Russell Yuen as Chinese Scientist
Russell Yuen
(Chinese Scientist)
Sergiy Marchenko as Russian Officer
Sergiy Marchenko
(Russian Officer)
Anana Rydvald as Swedish Scientist
Anana Rydvald
(Swedish Scientist)
Bineyam Girma as Sudan Representative
Bineyam Girma
(Sudan Representative)
Abdelghafour Elaaziz as African Representative
Abdelghafour Elaaziz
(African Representative)
Abdul Ayoola as Sierra Leone Representative
Abdul Ayoola
(Sierra Leone Representative)
Alex M. Yeuh as Japanese Minister
Alex M. Yeuh
(Japanese Minister)
Daniel Esteban as Venezuelan Representative
Daniel Esteban
(Venezuelan Representative)
Albert Kwan as Chinese Man
Albert Kwan
(Chinese Man)
Brittany Teo as Grad Student with Smartphone
Brittany Teo
(Grad Student with Smartphone)
Joe Cobden as Cryptographer
Joe Cobden
(Cryptographer)
Lorne Brass as Cryptographer
Lorne Brass
(Cryptographer)
Genevieve Sirois as Cryptographer
Genevieve Sirois
(Cryptographer)
Victor Andres Turgeon-Trelles as Science Team Member
Victor Andres Turgeon-Trelles
(Science Team Member)
Michael Nangreaves as Science Team Member
Michael Nangreaves
(Science Team Member)
Reda Guerinik as Communications Op
Reda Guerinik
(Communications Op)
Adrien Benn as Communications Op
Adrien Benn
(Communications Op)
Sasha Samar as Communications Op
Sasha Samar
(Communications Op)
Kathleen Stavert as Communications Op
Kathleen Stavert
(Communications Op)
Kattia Thony as Nurse
Kattia Thony
(Nurse)
Leisa Reid as Nurse
Leisa Reid
(Nurse)
Brent Skagford as Lieutenant
Brent Skagford
(Lieutenant)
Gurdeep Ahluwalia as Soldier
Gurdeep Ahluwalia
(Soldier)
Shawn Campbell as TV Anchor
Shawn Campbell
(TV Anchor)
Brian Dunstan as TV Anchor
Brian Dunstan
(TV Anchor)
Dan Duran as TV Anchor
Dan Duran
(TV Anchor)
Lori Graham as TV Anchor
Lori Graham
(TV Anchor)
Orla Johannes as TV Anchor
Orla Johannes
(TV Anchor)
John Sanford Moore as TV Anchor
John Sanford Moore
(TV Anchor)
Sangita Patel as TV Anchor
Sangita Patel
(TV Anchor)
Hal Roberts as TV Anchor
Hal Roberts
(TV Anchor)
Camille Ross as TV Anchor
Camille Ross
(TV Anchor)
Ola Sturik as TV Anchor
Ola Sturik
(TV Anchor)
Tammie Sutherland as TV Anchor
Tammie Sutherland
(TV Anchor)
Max Walker as TV Anchor
Max Walker
(TV Anchor)
Marc-André Goulet as Heptapod
Marc-André Goulet
(Heptapod)
Paul-Antoine Taillefer as Heptapod
Paul-Antoine Taillefer
(Heptapod)
Martin Pelletier Jr. as Heptapod
Martin Pelletier Jr.
(Heptapod)
Leslie Baker as Middle Aged Woman
Leslie Baker
(Middle Aged Woman)
Karen Belfo as Skype CIA Agent
Karen Belfo
(Skype CIA Agent)
Dave Campbell as Soldier
Dave Campbell
(Soldier)
Alexander Da Mota as Venezuelan Military
Alexander Da Mota
(Venezuelan Military)
Akul Dang as Pakistani Scientist
Akul Dang
(Pakistani Scientist)
Frank Fiola as Soldier
Frank Fiola
(Soldier)
Carmela Nossa Guizzo as Hannah (4 yrs. old)
Carmela Nossa Guizzo
(Hannah (4 yrs. old))
Mustafa Haidari as Foreign Correspondent
Mustafa Haidari
(Foreign Correspondent)
Philippe Hartmann as Halpern's Deputy Director
Philippe Hartmann
(Halpern's Deputy Director)
Eric Largo as Student
Eric Largo
(Student)
Robert D. Morais as Master Sergeant Douglas
Robert D. Morais
(Master Sergeant Douglas)
Laurean Adrian Parau as US Army Major
Laurean Adrian Parau
(US Army Major)
Nathaly Thibault as Gala Guest
Nathaly Thibault
(Gala Guest)

موارد مشابه

ارتقا
ارتقا
کارگر ساده نیازمندیم
کارگر ساده نیازمندیم
پدرخوانده
پدرخوانده
مردان سیاه پوش: بین المللی
مردان سیاه پوش: بین المللی
چین‌خوردگی در زمان
چین‌خوردگی در زمان
فرش باد
فرش باد
چهارشنبه
چهارشنبه